INFO stránky webu FOTO.SEUS.CZ

Digitalizace je prováděna na skeneru NIKON Coolscan IV ED, který poskytuje optické rozlišení 2900 DPI, 12bitový AD převodník a disponuje technologiemi ICE, ROC, GEM. Více o funkcích skeneru na stránce funkce. Dovoluje z kinofilmového políčka naskenovat fotografie až v rozlišení 4076x2638 pixelů, díky tomu můžete výsledné fotografie tisknout na formát A4 při rozlišení 300 DPI.

Pro skenování je nutné použít nastříhaný negativ, nejlépe po 6 snímcích. Máte-li negativ nestříhaný, v ruličce, pak vám jej nastříháme po 6 políčkách a zařadíme do pouzdra na kinofilm, které můžete ukládat do archivačních šanonů. Film pro zpracování můžete posílat poštou spolu s objednávkovým formulářem, kde určujete které snímky a jakou variantou chcete naskenovat. 

Pro objednání nemusíte použít jen tento vzorový formulář (MSWord.zip). Informaci o tom co a jak chcete naskenovat můžete popsat i jinak, nebo si náš formulář upravit.

Výsledné fotografie po naskenování vám vypálíme na CD-R případně CD-RW nebo i na vámi dodané médium. Archivaci je možné realizovat jako klasické datové CD (pro počítače PC nebo Macintosh) anebo ve formátu, který si můžete prohlížet prostřednictvím vašeho DVD / SVCD přehrávače.

Máte-li jakékoli dotazy, můžete psát na InfoFoto@seus.cz

Co zachytí kinofilm !!!